Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Ľudia už v minulosti vedeli, že dotyk ako taký, pomáha zbavovať sa vnútorného napätia. Tento jednoduchý a pritom účinný „liek“ Vám vo forme klasickej masáže ponúkame v AMBIO Rehabilitačnom centre v Bratislave. 
Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša celkové fyzické uvoľnenie, psychickú vyrovnanosť a rovnováhu.
Táto masáž je vhodná nielen pre ľudí so zdravotnými ťažkosťami, ale tiež pre tých, ktorí problémy zatiaľ nepociťujú. Kvalitnou a pravidelnou masážou je možné niektorým chorobám predchádzať a aktívne ich potláčať, napr. prvé príznaky bolesti, zapríčinené hlavne spôsobom života dnešnej doby. Masáž je rovnako ideálnym doplnením tréningového programu športovcov, ktorým prináša uvoľnenie po fyzickej záťaži a pomáha ľahšie prekonať poúrazové ťažkosti.
Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Vďaka pravidelnej klasickej masáži, ktorú si môžete prísť vyskúšať do AMBIO Rehabilitačného centra v Bratislave bude pokožka Vášho tela pružnejšia. Zároveň predídete bolestiam, ktoré sú následkom stuhnutého svalstva - napr. v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Masáž pomáha aj pri rekonvalescencii  svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

Terapia vhodná pri:
- ochoreniach pohybového aparátu
- degeneratívnych kĺbových ochoreniach
- vertebrogénnom syndróme
- poruchách medzistavcových platničiek
- ochoreniach šliach, väzov
- deformáciách chrbtice a chybnom držaní tela
- hemiparéze
- stave po detskej mozgovej obrne
- zápche, poruchách metabolizmu, poklese žalúdka a čriev
- ochoreniach dýchacích ciest
 
Trvanie terapie: 25 minút / 50 minút
Cena: 25 Eur / 40 Eur