Medová masáž

Medová masáž obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu, upravuje metabolizmus, účinne pôsobí proti chorobám, možno ju aplikovať aj pre zvládnutie stresu, pri chronických a civilizačných chorobách, pri jarných očistných kúrach a únave. Navyše čistí pokožku a zanecháva ju zamatovo hladkú.
Med obsahuje dôležité minerálne látky a stopové prvky. Počas masáže sa cez pokožku tieto látky dostávajú do tela. Dotykom sa aktivuje vegetatívny nervový systém a krvný obeh. Energie, blokované kŕčovitosťou sú uvoľnené a môžu začať voľne pretekať, čím dochádza k uzdraveniu. Následne sa aktivuje funkcia vylučovania organizmu prostredníctvom čriev, ľadvín, pokožky a ďalších orgánov.
Na terapiu sa používa zohriaty med, ktorý ľahko prenikne do kože a zahreje ju. Teplý med sa naleje na miesta, ktoré sa potom masírujú. Zvyčajne sa jedná o reflexné body na chrbte. Kombinácia medu, ktorý je priamo na pokožke chrbta a aplikácia „pumpovacích“ hmatov spôsobí vylúčenie toxínov z tela von. Vrstva medu sa počas masáže pôsobením vylúčených toxínov a soli mení na „žuvačkovú“ hmotu, ktorá sa umyje vodou.
Pre dosiahnutie úplnej detoxikácie by sa mala terapia opakovať 4 až 5-krát v približne týždňových intervaloch.
Na kompletné ošetrenie s detoxikáciou tela sa môžete objednať v AMBIO Rehabilitačnom centre v Bratislave. 

Terapia vhodná pri: 
- detoxikácii organizmu 
- prevencii proti chorobám a únave
 
Trvanie terapie: 50 minút
Cena: 40 Eur