Masáž pre tehotné

Masáž pre tehotné

Tehotenská masáž odporúčame pre budúce mamičky, ktorých pohoda a spokojnosť vplýva na prenatálny vývoj dieťaťa. Vzhľadom na náročnosť tohto obdobia v živote ženy, kedy prechádza organizmus rôznymi zmenami venujeme telu náležitú pozornosť. A práve masáž pre tehotné je skutočným balzamom a v každom prípade uvoľnením. Tehotenská masáž uľavuje od bolesti chrbta a hlavy, pomáha predchádzať opuchom končatín, nevoľnostiam, zlepšuje spánok, posilňuje svaly a tiež napomáha k znovuobnoveniu stratenej energie. Terapiu  aplikujeme bezpečnou technikou a tehotnej žene poskytuje fyzické, psychické a tiež emocionálne uvoľnenie.

V AMBIO Rehabilitačnom centre v Bratislave pri tejto masáži terapeut dbá na psychickú a fyzickú rovnováhu budúcej mamičky. Pri masáži používame kvalitné prípravky, najmä slnečnicový a kokosový olej, ktoré zvyšujú elasticitu kože. Do 3. mesiaca masáž neodporúčame, nakoľko dochádza k prekrveniu až prehriatiu organizmu. To by mohlo viesť ku krvácaniu a ohroziť tehotenstvo. Od 4. mesiaca si môžete dopriať túto masáž aj v týždenných intervaloch. Zverte sa však do rúk profesionálneho terapeuta, ktorý pozná zásady správnej tehotenskej masáže. Terapeut Vám pomôže zrelaxovať, uvoľniť preťažený chrbát, zaťažené nohy, odstrániť opuchy, zjemniť a predovšetkým vzpružiť namáhanú pokožku brucha a príjemne sa uvoľniť. Pravidelná masáž pôsobí preventívne proti striám, ktoré bývajú bežným následkom tehotenstva. V posledných mesiacoch tehotenstva bývajú najzaťažovanejšími práve chrbát a nohy. Ukľudňujúca a relaxačná terapia prináša úľavu zaťažovaným partiám, zbavuje bolestí chrbtice, opuchov nôh, navodí harmóniu Vášho tela a tiež mysle. V období tehotenstva môže byť práve pohoda a spokojnosť veľmi dôležitá pre Vás a Vaše dieťatko.

Terapeuti AMBIO Rehabilitačného centra v Bratislave Vám poskytnú dokonalú starostlivosť v období, ktoré patrí medzi najdôležitejšie a najkrajšie v živote každej ženy.

Trvanie vyšetrenia45 min
Cena50 Eur